Daleko jest czasem bardzo blisko, nawet bliżej niż nam się wydaje. Często tuż za miedzą. Co więc warto zobaczyć DALEKO?
Blog > Komentarze do wpisu
Polska: Grycan. Lody od pokoleń

Polska: Grycan. Lody od pokoleń

foto: Grycan

Lodziarnie Grycana to schludnie urządzone kawiarenki lub punkty sprzedaży lodów usytuowane w centrach handlowych albo będące niezależnymi lokalami. Łatwo je poznać po charakterystycznym logo i kolejce do kasy (szczególnie w sezonie letnim).

Odwiedziłam kawiarnię przy Chmielnej 21 w Warszawie i punkty sprzedaży w centrach handlowych Sadyba Best Mall i Arkadia, również w stolicy. Lodziarni jest oczywiście dużo więcej, znajdują się w większości dużych polskich miast.

Obsługa lodziarni w centrach handlowych z reguły uwija się jak w ukropie i jest dobrze zorganizowana. W kawiarni przy Chmielnej kelnerki były miłe, ale czasami dość nieporadne. Pewnie przydałoby im się szkolenie z zakresu obsługi klienta. Minusem tej lodziarni jest brak toalety.

Natomiast niekwestionowaną zaletą jest duży wybór przepysznych lodów tradycyjnych i sorbetowychdeserów lodowych i innych słodkości. Można też zamówić napoje chłodzące albo coś gorącego do picia.

***

Moje menu:

szarlotka na gorąco z kulką lodów i bitą śmietaną oraz sosem cynamonowym - 7,50zł

***

Grycan. Lody od pokoleń

Cała Polska (informacje o wszystkich lokalach tutaj)

czwartek, 20 marca 2008, angola

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Lidia, 83.2.24.*
2010/03/08 18:21:03
W Galerii Słupsk jadłam deser niby z lodami - bez smaku a raczej smak bitej smietny a lodów jak na lekarstwo. Za spore pieniądze wyszłam zniesmaczona i więcej tam nie pójdę.
-
Gość: , *.elpos.net
2012/03/01 18:12:18
gowno gowno i jeszcze raz gowno. to lody tradycyjne?!?! pajac se jaja robi chyba